УКРАЇНА

15:16

22.05

Влада

Україна закликає ЄС спростити візовий режим

0

Україна закликає Європейський Союз створити візовий режим, який би не відрізнявся від режиму Євросоюзу із сусідами України. Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, виступаючи перед представниками дипломатичних місій в Україні, повідомляють «Українські Новини».

«Питанням візової політики ЄС відносно України має бути приділена належна увага, без вибіркового ставлення і демонстрації диференційованого підходу», - сказав він. Грищенко пояснив свою позицію тим, що кордони України захищені краще, ніж країн-майбутніх членів ЄС. «Кордони України є значно менш прозорими для міжнародного криміналу, навіть порівняно з іншими країнами - майбутніми членами ЄС», - зазначив міністр.

За його словами, Україна зацікавлена активізувати ідею створення Спільного реадмісійного простору - укладення міжнародних договорів про протидію незаконній міграції між усіма державами-учасниками цього процесу.

Як повідомлялося, ЄС може скасувати візи для українців-власників диппаспортів уже в 2004 році. Домовленість про це була досягнута в ході роботи Комітету з питань співробітництва між Україною і ЄС.

Україна має намір вимагати від ЄС лібералізації візового режиму і допомоги в облаштуванні кордонів як компенсацію за розширення Євросоюзу.

З травня 2004 року 10 нових країн стануть членами ЄС: Чехія, Угорщина, Польща, Словенія, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, Кіпр і Мальта.

Україна наразі вивчає правову можливість одержання від ЄС компенсації за наслідки його розширення, що приведе до зміни торговельних режимів з державами, які вступають до ЄС.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus