УКРАЇНА

18:44

22.05

Влада

10 партій-аутсайдерів висунуть кандидата в президенти

0

Десять партій України підписали угоду про створення об’єднання «Народний президент» з метою висунення та підтримки спільного кандидата на президентських виборах 2004 року. Про це повідомили журналістам у понеділок лідери партій-учасниць новоствореного об’єднання, передає «Українська правда».

Угоду підписали партія «Нова генерація України», Політична партія малого і середнього бізнесу України, Патріотична партія України, Українська селянська демократична партія України, Всеукраїнська партія трудящих, Ліберально-демократична партія України, Слов’янська партія України, Партія «Українська національна асамблея», Зелена екологічна партія «Райдуга» та партія «Український союз праці «Орій».

Як повідомив на прес-конференції лідер Патріотичної партії Микола Габер, 8 квітня у Донецьку буде започатковано створення Коаліції патріотичних сил України, а потім почнеться створення об’єднаних штабів у регіонах.

За словами учасників прес-конференції, спочатку між суб’єктами об’єднання буде узгоджено та винесено на громадське обговорення вимог до кандидата в народні президенти, потім – програмні засади народного президента, і лише після того вестимуться переговори з потенційними кандидатами.

«Ми домовилися, що ми розглянемо абсолютно всі кандидатури», - підкреслив представник Слов’янської партії України Олександр Лузан.

«Ми створюємо унікальне явище, коли політичні партії перетворюються з об’єкта політичного процесу в суб’єкта», - зазначив лідер «Нової генерації» Юрій Мірошниченко.

У свою чергу голова Політичної партії малого і середнього бізнесу Віктор Швець запевнив – «Кого підтримає наша партія, той і буде президентом України».

«Ми хочемо єдине: щоб наш президент любив природу, флору і фауну. І людину – як невід’ємну частку цієї природи», - поділився своїми вимогами до потенційного кандидата голова Зеленої екологічної партії «Райдуга» Михайло Гуцол.

Як підкреслили учасники прес-конференції, список об’єднання ще не закритий, і вони очікують на приєднання до нього інших учасників.

На минулих парламентських виборах усі зазначені партії-члени новоствореного об’єднання були або аутсайдерами, або не брали участі у виборчому процесі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus