УКРАЇНА

03:31

22.05

Влада

За техобслуговування «мерседесів» в Україні вже платити не треба

0

Офіційні дилери Даймлер-Крайслер в Україні відзначають високий рівень інтересу клієнтів до подробиць програми «5 років безкоштовного ТО від компанії «Автокапітал», яка стартувала місяць тому.

Як повідомив Proua гендиректор компанії „Автокапітал”, що є Генеральним представником ДаймлерКрайслер в Україні - Валерій Анохін, „программа 5 років безкоштовного ТО спрямована, передусім, на боротьбу з т.зв. «сірим ринком», що ще має місце серед дорогих марок автомобілів. На сьогоднішній день клієнти, які зробили вибір на користь покупки Мерседес-Бенц в офіційних дилерів, одержать дійсно серйозні привілеї: протягом 5 років вони зможуть одержувати усі види регламентних робіт безкоштовно на фірмових станціях Мерседес-Бенц”.

До кінця 2004 року кожен покупець Mercedes-Benz класів Е и С, купуючи автомобіль в офіційного дилера, одержить можливість протягом 5 років (або 150 тис. км пробігу) безкоштовно здійснювати технічне обслуговування автомобіля на усіх фірмових сервісних станціях Mercedes-Benz.

„Наші клієнти також ставлять багато запитань щодо вартості матеріалів для технічного обслуговування в цей період, які входять у перелік необхідних для здійснення регламентних робіт, наприклад, олія, фільтри та ін. Ми пояснюємо, що усі видаткові матеріали також є абсолютно безкоштовними в цей період. Більш того: в автомобілі клієнтів заливається високоякісна олія Мобіл 1, і, природно, використовуються тільки фірмові видаткові матеріали”, – повідомив Валерій Анохін.

Крім того, програма буде фактично закріплена за автомобілем, це значить, що якщо клієнт захоче продати свій автомобіль до закінчення терміну дії програми, усі права за нею передаються новому власникові.

Програма поширюється винятково на ті автомобілі Mercedes-Benz, які будуть придбані в офіційних дилерів, а їхнє обслуговування буде здійснюватися на авторизованих сервісах дилерської мережі Mercedes-Benz у Донецьку, Запорожжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові та Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus