УКРАЇНА

11:39

28.06

Влада

Єхануров пообіцяв «Дзеркалу тижня» веселе і цікаве життя

0

Міністр оборони Юрій Єхануров відкидає викладені в статті в тижневику «Дзеркало тижня» (16-22 травня) звинувачення на адресу військового відомства в зловживаннях і порушеннях.

Про це Єхануров заявив сьогодні журналістам в Мінську, де знаходиться з візитом.

Міністр відзначив, що в «Дзеркалі тижня» протягом останніх 1,5 року на публікацію його статей накладено «табу», передає УНІАН.

Єхануров виразив надію, що зараз на сторінках цієї газети, нарешті, для нього з’явиться місце, адже «потрібно буде писати відповіді на ці речі».

За його словами, всі ті, кого торкнулися звинувачення в цій статті, готують відповідні публічні заяви. «Я не виключаю також судових позовів, так що буде цікаво і весело», - додав Єхануров.

На думку міністра оборони, «дуже цікавим є те, що цей матеріал дає старт, можливо, якійсь кампанії».

Єхануров відзначив, що спростування викладених у статті звинувачень будуть здійснені за трьома напрямами, і перший пов’язаний з роз’ясненням, що таке чисельність Збройних сил.

«Факт зменшення чисельності армії не має ніякого відношення до самих Збройних сил, а йдеться про звільнення цивільних працівників, на яких необхідно витратити кошти і їх скоротити», - пояснив Єхануров.

Торкаючись цієї теми, міністр відзначив, що «за помилки, які були допущені під час попередніх скорочень, коли замість скорочення цивільного персоналу ліквідовувалися боєздатні частини, тепер необхідно відповідати».

«Я розумію, що за цим стоять конкретні люди, які не хочуть, щоб це було обнародувано», - підкреслив міністр.

За словами Єханурова, другий блок звинувачень на адресу Міноборони пов’язаний з порядком виділення землі на будівництво житла.

«Є механізми в чинному законодавстві, як це робиться. І вважати, що виділення землі під забудову є порушенням, це велика натяжка», - сказав Єхануров.

Третя тема, яка стала приводом для докорів - це організація харчування в армії. На переконання міністра, тут своє слово повинні сказати конкретні фірми, які цим займаються і які видання звинуватило в зловживаннях і порушенні законодавства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus