УКРАЇНА

20:39

20.05

Влада

Партія європейського типу Віктора Ющенка з’явиться через 11 місяців

0

Коментуючи процес створення єдиної партії європейського типу, лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко зазначив, що нова партія з’явиться через 11 місяців, повідомили «proUA» в прес-службі Блоку.

“Це, перш за все, 31 березня 2005 року – дата, до якої політична сила має зареєструватися, щоб мати право брати участь у виборах 2006 року. Для формування нової політичної сили залишилося, по суті, 11 місяців, тому важливо починати роботу зі створення партії вже сьогодні, “ – підкреслив Ющенко.

Коментуючи дискусію, яку розпочали представники партій – учасниць блоку, Ющенко підкреслив, що всі політичні сили, які входять до складу блоку оголосили про концептуальну підтримку формування єдиної політичної сили. “Це формалізовані рішення, ухвалені на політрадах, з’їздах тощо. Тепер постало питання формули, моделі такого об’єднання. І на цьому етапі можливі серйозні дискусії,” - заявив Віктор Ющенко.

Нагадаємо, що восени 2003 року «Наша Україна» заявила про намір перетворення в партію, а в середині березня 2004 року лідер Блоку Віктор Ющенко заявив про створення оргкомітету, який займається процесом перетворення блоку в партію. Це викликало жваве обговорення в середині блоку. Зокрема, Лідер Народного Руху Борис Тарасюк заявив, що вважає неправильним переформування блоку в партію до президентських виборів.

Наступні парламентські вибори в Україні заплановані на березень 2006 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus