УКРАЇНА

16:32

22.05

Влада

Кучма не дозволить розіграти кримську карту

0

Президент України Леонід Кучма заявляє, що нікому не вдасться «розіграти кримськотатарську карту» в Україні. Про це він сказав у суботу після зустрічі з головою меджлісу кримськотатарського народу Мустафою Джемілевим і його заступником Рефатом Чубаровим, повідомляє «Українська правда».

«Нікому за жодних обставин не вдасться розіграти кримськотатарську карту. А такі бажаючі є, як у нас в Україні, і в Криму в тому числі, так і за її межами, на великий жаль», - сказав Кучма.

За словами президента, “вже зараз починаються такі спроби”. Однак, підкреслив Кучма, “усіма своїми діями ми повинні показувати, що здатні самі вирішити свої внутрішні проблеми”.

Президент відзначив, що в нього відбулася «дуже добра розмова» з керівництвом меджлісу кримськотатарського народу.

«Сьогодні головна проблема - повернення історичної справедливості тим народам, які були депортовані, у тому числі, кримським татарам», - сказав Леонід Кучма. І додав, що у цьому питанні «багато проблем соціальних, проблем землі».

Кучма висловився проти того, щоб ці проблеми пускати на самоплив. «У мене зовсім інші підходи. Якщо багато невирішених проблем - на цьому виникають і інші негативні явища», - підкреслив президент.

«Закон в Україні повинен бути однаковий для всіх, незалежно від того, хто якої національності: чи росіянин, чи українець, чи татарин, або іншої якоїсь нації», - сказав він. І додав, що “сьогодні ми здатні всі проблеми вирішувати за столом”, можливостей, у тому числі й економічних, є багато.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus