УКРАЇНА

17:38

25.05

Влада

Мукачівська виборча комісія поновила реєстрацію Віктора Балоги

0

Мукачівська територіальна виборча комісія на своєму засіданні ухвалила рішення поновити реєстрацію кандидата на посаду міського голови Мукачевого народного депутата України і одночасно лідера Закарпатського представництва виборчого блоку «Наша Україна» Віктора Балоги, повідомляє “ІНФА”.

Як повідомили у Мукачівській територіальної виборчій комісії, мотиви зняття кандидатури Віктора Балоги члени комісії «тепер вважають неістотними».

Нагадаємо, що Віктору Балозі двічі було відмовлено в реєстрації. Перший раз члени ТВК порахували, що він не може брати участі у виборах Мукачівського міського голови 18 квітня 2004 року, оскільки за результатами виборів, які відбулися 2 роки тому, Балога відмовився від посади мера, обравши законодавчу роботу у Верховній Раді України. А вибори 29 червня 2003 року за рішенням Сихівського районного і Мукачівського міського судів за численні порушення було визнано такими, що не відбулися. Іншими словами, згідно з трактуванням Мукачівської ТВК, вибори 18 квітня 2004 року в Мукачевому не що інше, як перевибори мера, що вибув. Саме тому Віктор Балога не може балотуватися на посаду міського голови.

Удруге, 31 березня 2003 року, Мукачівська ТВК анулювала реєстрацію Балоги, задовольнивши рішення Мукачівського міськрайонного суду за скаргою робітника Мукачівської кондитерській фабрики Віктора Свириди. Останній, зокрема, аргументував свій позов тим, що Віктор Балога в автобіографії свідомо виклав неправдиві дані про службу в армії і навчання в школі.

Одночасно, на підставі рішення Берегівського районного суду, члени ТВК на останньому засіданні зареєстрували кандидатом на посаду мера Мукачевого лідера Соціалістичної партії України Бориса Лук’янця. Перед цим комісія двічі повертала претендентові документи на дооформлення.

Таким чином, за два тижні до виборів Мукачівська ТВК офіційно зареєструвала 8 кандидатів на посаду Мукачівського міського голови, це Директор СТзОВ «Завидівське» безпартійний Василь Бурнадз, народний депутат України Віктор Балога, начальник відділу Мукачівського міськвиконкому Ганна Іваницька, екс-заступник мера Мукачевого Золтан Лендел, керівник Мукачівсько міського осередку СПУ Борис Лук’янець, заступник Закарпатської обласної ради Ернест Нусер, робітник Мукачівської кондитерської фабрики «АВК» Віктор Свирида і майор запасу, комуніст Віктор Шевченко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus