УКРАЇНА

16:18

18.06

Влада

Наступного тижня парламент, можливо, ухвалить закон про реформування ЗСУ

0

Глава комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Георгій Крючков вважає, що наступного тижня парламент ухвалить закон «Про реформування Збройних Сил України». Про це народний депутат сказав в інтерв’ю газеті «День», передає «ІНФА».

Одночасно Крючков не виключає політично мотивованих спроб заблокувати ухвалення закону, «граючи» на соціальних проблемах, пов’язаних з істотним скороченням особового складу ЗСУ.

Народний депутат повідомив, що в процесі підготовки законопроекту до другого читання надійшло 78 конкретних пропозицій і зауважень. Усі вони, за його словами, були дуже ретельно розглянуті на засіданні комітету. Комітет ухвалив рішення рекомендувати розглянути законопроект і ухвалити як закон. На 6 квітня це питання стоїть другим пунктом на порядку денному Верховної Ради України, зазначив Крючков.

На його думку, результати голосування за законопроект будуть позитивними, хоча обговорення, імовірно, буде непростим.

Відповідаючи на запитання, наскільки консолідованою є позиція органів держвлади щодо військової реформи, Крючков сказав, що політичне рішення про реформування ЗС, про перехід до тривидової структури і скорочення особового складу ухвалено РНБО України і схвалено двома указами Президента України. І додав, що на одне зі своїх звертань до Президента він одержав відповідь про негативне ставлення до будь-яких спроб відтягнути ухвалення рішення з цього приводу.

Крючков також зазначив, що уряд офіційно вніс до ВР законопроект «Про реформування Збройних сил України». Що стосується позиції Міноборони щодо цього питання, то, як зауважив народний депутат, вона добре відома – реформу потрібно проводити.

Таким чином говорити про те, що між офіційними установами існують розбіжності щодо військової реформи не можна, їхня офіційна позиція чітко зафіксована в законопроекті, наголосив Крючков.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus