УКРАЇНА

05:23

26.05

Влада

Грищенко вважає, що відновлення Шовкового шляху – це проект значної економічної віддачі

0

Відновлення Шовкового шляху – це не тільки гарний вислів, але і проект значної економічної віддачі. Таку думку висловив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час зустрічі з президентом Таджикистану Емомалі Рахмоновым. Зустріч відбулася в рамках візиту К.Грищенко до Таджикистану, повідомляє «ІНФА».

Глава зовнішньополітичного відомства України підтвердив зацікавленість Києва в сприянні відновленню економік Таджикистану і сусіднього Афганістану, зокрема, із залученням коштів міжнародних фінансових організацій.

Зі своєї сторони Е.Рахмонов наголосив, що його країна підтримує участь України у відновленні інфраструктури та відновленні економіки Афганістану.

Глава таджицької держави зауважив, що Україна є державою зі значним інтелектуальним потенціалом і висловився за активне нарощування двосторонніх відносин в економічній і гуманітарній сферах, зокрема в будівництві, розвитку інфраструктури, сільського господарства, освіти, охорони здоров’я та науки.

Під час зустрічі Грищенко передав Рахмонову особисте послання президента України Леоніда Кучми, у якому «виражається задоволення високим рівнем взаємодії і співробітництва, що існує між двома народами і президентами».

У посланні глава української держави підтвердив своє неухильне прагнення й у майбутньому сприяти розширенню відносин між державами і запросив Емомалі Рахмонова приїхати з візитом до України.

Костянтин Грищенко як головуючий у Раді Міністрів закордонних справ СНД повідомив Емомалі Рахмонову про результати останнього засідання Ради зовнішньополітичних відомств (РМЗС) Співдружності в Мінську і про питання, що будуть обговорюватися під час загального засідання РМЗС і Ради керівників силових відомств держав-учасників СНД, що відбудеться 7-8 квітня в Києві.

Глава зовнішньополітичного відомства також зазначив, що Україна готова надати Таджикистану допомогу в процесі створення (за участю ОБРЄ і НАТО) центру для навчання прикордонників.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus