УКРАЇНА

17:55

21.05

Влада

Парламент врегулює законодавчі питання введення ПДВ-рахунків

0

Планується, що проект закону, яким будуть регулюватися питання функціонування ПДВ-рахунків, буде переданий на розгляд Верховної Ради за два тижні. Як передає «ІНФА», про це повідомив заступник міністра фінансів України Вадим Копилов на зустрічі з членами Американської торговельної палати в Україні.

За його словами, Мінфін розробляє цей законопроект разом з декількома українськими бізнес-асоціаціями. Заступник Міністра фінансів пояснив важливість запровадження системи окремих поточних рахунків для стягнення податку на додану вартість з метою зменшення кількості незаконних транзакцій із ПДВ, а також спрощення процедури відшкодування ПДВ експортерам.

Тим часом Американська торговельна палата в Україні висловила готовність увійти до складу робочої групи з моніторингу запровадження і функціонування ПДВ-рахунків. Про згоду на співробітництво повідомляється в листі президента Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі, надісланому в Мінфін України.

Нагадаємо, що 24 березня Кабмін разом з НБУ ввів з 1 квітня розрахунки по ПДВ тільки через відкриті в банках і органах Державного казначейства спеціальні рахунки платників ПДВ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus