УКРАЇНА

07:00

22.05

Влада

Активістів організації «Молодь – надія України» заблокували в підземному переході

0

Правоохоронці не дали змоги активістам Всеукраїнського молодіжного об’єднання «Молодь – надія України» роздавати листівки і проводити пікетування біля Національного палацу «Україна», де сьогодні відбувається Всеукраїнський громадський форум на підтримку конституційної реформи. Про це повідомляє «Українська правда».

За словами голови об’єднання «Молодь – надія України» Вадима Гладчука, організація подавала заявку щодо преведення пікетування до органів державної влади і місцевого самоврядування. Він також розповів, що на підходах до палацу були розташовані три кордони міліції, були присутні також особи у цивільному. Активісти спробували пронести плакати до палацу, однак міліція не пропустила їх на місце проведення заходу.

Після 10 хвилин роздачі листівок представниками ВМО до них підійшли близько 40 осіб у цивільному і почали виштовхувати членів організації у підземний перехід до станції метро. На прохання представитися і пояснити свої дії ці особи не реагували. «Ці дії підпадають під статтю 170 Кримнального кодексу України - перешкоджання законній діяльності громадських організацій та політичних партій», – заявив Вадим Гладчук. Він також додав, що йому представився начальник адміністративної служби київської міліції Олександр Пасльон та сказав, що мусить виконувати наказ керівництва.

Відтак, як зазначив Гладчук, «Молодь – надія України!» звертається до міжнародної спільноти та народних депутатів з вимогою «у будь-який спосіб захистити демократичні перетворення в Україні і не допустити розвитку білоруського сценарію».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus