УКРАЇНА

16:31

24.05

Влада

Українсько-польські проекти одержують шанс на фінансування

0

Польсько-американсько-українська ініціатива про співробітництво (ПАУСІ) готова профінансувати спільні українсько-польські проекти в рамках Року Польщі в Україні. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми пропонуємо українським інституціям і громадянам не просто взяти участь у підготовці заходів, запланованих двома урядами, а запропонувати свій проект, свою власну ідею, прийти до нас і ми зможемо цю ініціативу профінансувати», – сказав старший координатор програм ПАУСІ Святослав Павлюк. За його словами, на одержання гранта можуть розраховувати автори проектів сприяння європейській інтеграції, проектів розвитку малого бізнесу, реформування місцевого самоврядування, проведення макроекономічної реформи в Україні та висвітлення проблем СНІДу.

Також організація ПАУСІ оголосила про конкурс з проведення форуму міст-партнерів двох країн, фінансування інформаційного висвітлення в українських медіа польських виборів до Європейського парламенту, призначила приз за кращу публікацію з теми українсько-польського співробітництва. Заявки на участь у цих конкурсах будуть прийматися до 3 червня, а в першій половині липня будуть оголошені результати.

Торік на розгляд комісії ПАУСІ було подано більш 600 заявок. З них грант одержали лише 10%. За чотири роки своєї діяльності ПАУСІ профінансувала 160 українсько-польських проектів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus