УКРАЇНА

16:46

23.04

Влада

Кравчук не наважується стверджувати, що після політреформи жити стане краще

0

Усеукраїнський суспільний форум розставить усі крапки й акценти з питання проведення конституційної реформи. Таку думку висловив лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук, виступаючи в п’ятницю, 2 квітня, на Форумі за підтримку конституційної реформи, повідомляє LIGA ONLINE.

Під час виступу Кравчук зазначив, що, на його думку, «зовсім природно», що зміни, які передбачається внести до Конституції, ставлять у залежність одне від одного уряд і парламент, які мають створити коаліцію і нести відповідальність за ухвалені рішення.

«Це вже зовсім інша філософія і зовсім інший етап нашого життя», - зазначив народний депутат. При цьому додав, що не буде стверджувати, що відразу після внесення змін до Конституції стане жити краще.

«Цього не відбудеться. Ми станемо жити краще тільки тоді, коли ми цього захочемо, і тоді, коли ми станемо себе поважати і коли ми візьмемо на себе відповідальність за організацію життя і влади», - наголосив Л.Кравчук.

Він висловив жаль, що «сьогодні про це поки що не можна говорити на повну силу», оскільки, за його словами, «у суспільстві є люди, партії, які поважають тільки себе, а не Україну й український народ». На думку депутата, опозиція має зрозуміти, що вона є опозицією до влади, а не опозицією до українського народу.

Кравчук також упевнений, що конституційна реформа відбудеться, і цьому сприятиме нинішній Форум.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus