УКРАЇНА

07:21

22.05

Влада

Полтавська область розпочала боротьбу з тероризмом

0

Депутати Полтавської обласної ради вирішили надати близько 400 тис. гривень з обласного бюджету на проведення антитерористичних заходів і придбання спеціального устаткування для учасників антитерористичних операцій 2004 року. Як повідомляє «ІНФА», за це рішення в рамках ухваленої програми «Суспільна стабільність і антитерористичні заходи» проголосувала більшість депутатів облради.

За словами в.о. начальника управління СБУ в Полтавській області Сергія Курганського, передбачено проведення різних операцій і заходів для протидії терористичним акціям в області. У Полтаві діє спеціальний Антитерористичний центр, до якого входять підрозділи СБУ «Альфа», управління МВС «Сокіл», військова частина Внутрішніх військ МВС, а також фахівці обласного управління з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З наданих коштів близько 200 тис. грн буде витрачено на придбання спеціального автотранспорту для регіональної групи Антитерористичного центру, 100 тис. грн – на придбання засобів зв’язку для учасників антитерористичних операцій. Близько 100 тис. грн буде надано на придбання спеціального устаткування й оргтехніки для Антитерористичного центру.

Програма передбачає також проведення аналітичних досліджень і щоквартального моніторингу обстановки в області для попередження виникнення надзвичайних ситуацій в економічній, політичній і соціальній сферах. Наприклад, будуть проведені заходи щодо зменшення злочинності, нелегальної міграції, захисту небезпечних об’єктів.

Антитерористичні центри утворені в усіх регіонах України відповідно до указу президента Леоніда Кучми від 25 грудня 2000 року. У березні 2003 року Верховна Рада ухвалила закон «Про боротьбу з тероризмом».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus