УКРАЇНА

01:22

24.05

Влада

ДЗМК поставив велику партію металоконструкцій для реконструкції Алчевського меткомбінату

0

«Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. Бабушкіна» (ДЗМК, Дніпропетровська обл.) у березні поставив велику партію металоконструкцій на ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.).

Більшу частину поставки становили металеві колони довжиною від 20 до 42 м, призначені для нової машини безперервного лиття заготівель (МБЛЗ), будівництво якої проводиться на комбінаті, повідомив Proua представник ДЗМК.

Минулого року стратегічний інвестор АМК корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (ИСД) оголосила про масштабні плани модернізації підприємства. Реалізовувати програму реконструкції загальною вартістю EUR140 млн. (дві машини безперервного лиття заготівель і дві установки «піч-ківш») будуть ІСД, Duferco і Voest-Alpine Industrieanlagenbau. Паралельно планується реконструювати доменне і мартенівське виробництва.

ДО 2006 року АМК планує збільшити потужності з виробництва агломерату на 10-15% - до 5,9-6,1 млн. тонн на рік за рахунок реконструкції вузла повернення на агломераційному виробництві. Повністю інвестиційну програму ІСД на АМК, після якої випуск товарної продукції на комбінаті подвоїться, планують реалізувати у 2007 році, вона оцінюється в $350 млн.

Корпорація ІСД – промислове об’єднання, яке володіє великими пакетами акцій підприємств ГМК України, а також реалізує проекти у вугільній та енергетичній галузях. У вересні 2003 року ІСД і міжнародна компанія Duferco підписали угоду про створення єдиної торговельної мережі. Наразі в єдиному режимі працюють 36 торговельних офісів компанії Duferco в Європі, Азії та Америці і понад 30 підприємств, що входять до складу ІСД.

ІСД за підсумками 2003 року отримала валовий прибуток у розмірі 421 млн. грн. Оборот корпорації у 2003 році без дочірніх підприємств становив 9325 млн. грн, що на 85% перевищує показник 2002 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus