УКРАЇНА

02:44

23.04

Влада

Україна і Туреччина вільно торгуватимуть

0

Україна і Туреччина мають намір розвивати торгово-економічне співробітництво. Про це повідомили прем’єр-міністр України Віктор Янукович і прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Ердоган у ході підписання сьогодні, 2 квітня, спільного плану дій з розширеного співробітництва, повідомляють «Українські Новини».

Країни мають намір підписати угоду про вільну торгівлю. Про це говориться в тексті спільного плану дій з розширеного співробітництва між урядами двох країн. Сторони також домовилися про заохочення створення спільних торговельних компаній. Україна і Туреччина також домовилися про підтримку торгівлі між малими і середніми компаніями двох країн.

Крім того, сторони домовилися спростити візовий режим для підприємців, а також усунути торговельні бар’єри і тертя в торгівлі між країнами.

Янукович зазначив, що Україна сподівається, що Туреччина буде її партнером при вступі до Всесвітньої торговельної організації, а також до євроатлантичних структур. Український прем’єр також висловив надію, що Україна і Туреччина зможуть налагодити співробітництво в економічних проектах з відновлення Іраку.

У свою чергу прем’єр-міністр Туреччини Ердоган сказав, що дружба між Україною і Туреччиною постійно міцніє. Водночас, за його словами, існують певні проблеми у деяких галузях, зокрема в транспортній. Ердоган сказав, що Туреччина готова цілком підтримувати Україну в її виході на Захід. На думку турецького прем’єра, двосторонні відносини є визначальними в євроазіатському регіоні. Він додав, що співробітництво в Іраку також може бути включене до порядку денного.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus