УКРАЇНА

14:49

20.05

Влада

Лужкова нагородили орденом Ярослава Мудрого

0

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович під час візиту до РФ вручив мерові Москви Юріюі Лужкову орден Ярослава Мудрого 5-й ступеня, виконуючи відповідне доручення президента України Леоніда Кучми, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На врученні нагороди в Москві в четвер, 1 квітня, український прем’єр, зокрема, сказав: «Ярослав Мудрий - український князь, який свого часу зміг мирним шляхом об’єднати українців, знайти можливості для вирішення важливих державних питань, консолідувати навколо себе українське суспільство».

За словами Януковича, мер Москви Юрій Лужков має багато якостей державного діяча і гідний такої нагороди.

«Якщо подивитися на вигляд Москви сьогодні, то за тими перетвореннями, що відбуваються в Москві, стоїть колосальна праця москвичів і мудре талановите рішення мера Москви», - додав прем’єр-міністр України.

Знак відзнаки президента України «Орден князя Ярослава Мудрого» засновано у серпні 1995 року. Ним нагороджують громадян за визначні особисті заслуги перед українською державою в сфері державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за благодійну, гуманітарну і громадську діяльність.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus