УКРАЇНА

17:21

25.05

Влада

Формування ЄЕП розпочнеться зі створення зони вільної торгівлі

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович вважає, що уряди мають наповнити реальним змістом стратегічне рішення президентів України, Росії, Білорусі та Казахстану про створення Єдиного Економічного Простору. Про це він сказав у четвер, 1 квітня, під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним і прем’єр-міністром РФ Михайлом Фрадковим, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Віктор Янукович наголосив позицію України, що формування ЄЕП має починатися зі створення зони вільної торгівлі між країнами-учасницями.

«Думаю, найближчим часом ми підійдемо до цього. Ми маємо створити реальні механізми й в обов’язковому порядку цього року товаровиробники мають їх відчути», - сказав Янукович.

Український прем’єр також зазначив, що на майбутнє засідання російсько-української міжурядової комісії планується запросити представників бізнесу та інвесторів. На цьому засіданні необхідно «зробити точкові конкретні кроки для розвитку економік двох країн», вважає Янукович.

Своєю чергою, президент РФ В.Путін зазначив, що формування ЄЕП створить «не тільки сприятливі умови для розвитку економік чотирьох республік, але також дозволить їм створити конкурентні умови для роботи на зовнішніх ринках».

Характеризуючи російсько-українські торгово-економічні зв’язки, президент РФ задоволений тими позитивними зрушеннями, що відбуваються в українській економіці.

Що стосується російсько-українського співробітництва в енергетиці, то Путін наголосив, що в цій сфері «є серйозні плани». При цьому президент сподівається на те, що на рівні урядів двох країн всі існуючі в цій сфері питання будуть вирішені.

Президент РФ також заявив, що хотів би обговорити з українським прем’єром питання ратифікації низки важливих міждержавних документів, що президенти РФ і України підписали деякий час назад.

Путин вітав рішення В.Януковича приїхати в Москву, щоб познайомитися з новим прем’єром Росії. І додав, що сподівається на те, що між двома прем’єрами «складеться хороша взаємодія».

Як повідомлялося, Віктор Янукович у четвер вранці, 1 квітня, відбув до Москви з одноденним візитом для переговорів з Михайлом Фрадковим.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus