УКРАЇНА

12:28

23.01

матеріали по темі:

Влада

Місія МВФ ще не визначилася і продовжила візит в Україні

0

Місія Міжнародного валютного фонду продовжила свій візит в Україні до кінця поточного тижня, пише «Дело».

Як відзначає видання, за ці дні представники Фонду планують провести додаткові зустрічі з урядом. Тільки після цього МВФ зможе визначитися, чи виділяти Україні другий транш в рамках кредиту stand by.

Згідно з програмою, візит місії МВФ до України повинен був завершитися 4 лютого. І вже на засіданні ради директорів Фонду у Вашингтоні на початку наступного тижня мало бути прийнято остаточне рішення по виділенню Україні коштів. «Звіт у місії ще не готовий, тому що терези можуть гойднутися в один або ж в інший бік, - говорить член Ради НБУ Василь Горбаль. - Якщо ж нічого не зміниться, вони напишуть, що реалізація подальшої програми неможлива».

Нагадаємо, услід за місією МВФ до України прибув директор Євродепартаменту МВФ Марек Белка. Під час зустрічі з Ющенком Белка, зокрема, відзначив, що візит директора європейського департаменту МВФ в країну, де вже працює місія МВФ - це достатньо незвичайна практика.

Попередня місія МВФ працювала в Україні на початку грудня 2008 року.

5 листопада МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus