УКРАЇНА

06:51

22.05

Влада

Рада, окрім Тимошенко, займеться і Наливайченком

0

Верховна Рада сьогодні розгляне соціально-економічну ситуацію в Україні і дії органів влади з подолання кризи, а також призначення виконуючого обов’язки голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка на посаду голови СБУ. Про це сказано на порядку денному Ради.

Також парламент розгляне проект постанови про повістку дня своєї 4-ої сесії.

Крім того, на порядку денному на 5 лютого заплановані законопроекти про внесення змін до законодавчих актів по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил; про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації; про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом (про черговість задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати).

Крім цього, парламент розгляне законопроекти про підвищення престижності шахтарської праці; про внесення змін до законодавчих актів про погодинну оплату праці.

Рада розгляне також ряд ратифікаційних законопроектів: про ратифікацію поправки до положень договору до Енергетичної хартії, що стосуються торгівлі; про ратифікацію додаткового протоколу до меморандуму про взаєморозуміння між урядом України і НАТО, про заснування Центру інформації і документації НАТО в Україні і призначення офіцерів зв’язку альянсу в Україні.

Окрім цього, парламент у другому читанні розгляне законопроекти про державну програму приватизації на 2008-2012 роки, про внесення змін до деяких законів із приватизації, про внесення змін до закону «Про податковий тариф Україні».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко впевнена, що в Раді не набереться достатньої кількості голосів для відставки Кабінету Міністрів.

15 січня Президент Віктор Ющенко знову запропонував Раді призначити Наливайченка головою СБУ.

За матеріалами «Українських новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus