УКРАЇНА

19:25

22.04

Влада

«Київенерго» рапортує, що включила світло всім бюджетним організаціям

0

АК «Київенерго» відновила постачання електроенергії всім закладам бюджетної сфери столиці, які були відключені за борги.

Про це повідомили в прес-службі АК «Київенерго», передає УНІАН.

Згідно одержаній інформації, станом на 4 лютого світло з’явилося у всіх закладах Києва, які фінансуються з міського і районних бюджетів, і які були відключені від електроенергії починаючи з 22 січня, а саме - 158 об’єктів.

Серед боржників значилися медичні і учбові заклади, адміністративні установи, бібліотеки, музеї, комунальні підприємства і т.п.

Як відзначили в прес-службі, «Київенерго» відновила електропостачання завдяки двом умовам: по-перше, більшість установ розрахувалися за борги, а по-друге - компанія одержала гарантійні листи і обговорила і затвердила з боржниками графік погашення боргів.

«Якщо терміни оплати боргу не будуть дотримані, компанія буде змушена знову відключити від електропостачання ті заклади, які не виконають своїх обіцянок», - прокоментував ситуацію комерційний директор АК «Київенерго» Сергій Чех.

В “Київенерго” повідомляють, що через недотримання угоди залишається загроза відключення від електропостачання найбільшого боржника - ВАТ АК «Київводоканал», який заборговував за електроенергію 438 млн. грн. Згідно домовленостям між керівництвом АК «Київенерго» і ВАТ АК «Київводоканал» від 26 січня, комунальне підприємство повинне було сплатити частину заборгованості за споживання електроенергії до 27 січня. «Київводоканал» досі не виконав обіцянки в терміновому порядку сплатити 20 млн. грн., що менше ніж вартість місячного споживання електроенергії компанією, інформують в “Київенерго”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus