УКРАЇНА

08:42

22.05

Влада

Ющенко нагадав Тимошенко, що уряд має безплатно ховати учасників ВОВ

0

Президент Віктор Ющенко звертає увагу Прем’єр міністра Юлії Тимошенко на те що уряд має забезпечити безоплатне поховання всіх учасників бойових дій в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1938, 1939, 1945 років з Японією.

Про це йдеться в листі Президента до Прем’єра, повідомили «proUA» у прес-службі Глави держави.

Прес-служба повідомляє, що Президент підписав закон «Про внесення змін до законів України щодо поховання учасників бойових дій і соціального захисту членів їх сімей», прийнятий Верховною Радою 15 січня 2009 року.

Водночас, у листі до Прем’єр-міністра Президент звертає увагу, що внесеними цим Законом змінами до статті 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу», які наберуть чинності з 1 липня 2009 року, передбачається безоплатне поховання всіх учасників бойових дій.

Таким чином, значно розширюється коло осіб, поховання яких згідно з частиною п’ятою статті 14 названого закону має здійснюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів, що потребуватиме додаткових видатків органів місцевого самоврядування.

Ющенко зауважує, що згідно з частиною третьою статті 142 Конституції України та частиною другою статті 67 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади і попередньо не забезпечені відповідними фінансовими ресурсами, компенсуються державою.

З огляду на наведене, Президент просить забезпечити вирішення в установленому порядку питання про передачу органам місцевого самоврядування необхідних фінансових ресурсів для реалізації положень Закону України «Про внесення змін до законів України щодо поховання учасників бойових дій і соціального захисту членів їх сімей».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus