УКРАЇНА

04:42

27.05

Влада

Телеканал Ахметова покаже фільм про юність Януковича

0

Телеканал «Україна» 8 лютого покаже документальний фільм «Лідер» про голову Партії регіонів Віктора Януковича, повідомляє прес-служба Донецької обласної організації Партії регіонів.

Як відзначають в прес-службі, фільм «Лідер» - це неофіційна правда про дитинство людини №1 у Партії регіонів, невідомі раніше факти його трудової і особистої біографії, зустрічі з «непротокольними» очевидцями, раритетні відео- і фотодокументи.

Авторами фільму виступили заслужений артист України, режисер театру і кіно Олександр Балабан і член Союзу кінематографістів України, режисер і оператор Олександр Радинський.

У прес-службі відзначають, що ця творча група відома глядачам за 4-м серійним документальним серіалом «Волинь. Знак біди» і д/ф «УПА. Погляд крізь роки», що представляли Україну на міжнародних кінофестивалях.

«Фільмом про життя Віктора Януковича ми починаємо цикл розповідей про життя лідерів країни. Починаємо з лідера, який має сьогодні найбільший рейтинг в Україні. Нас, як документалістів, меншою мірою цікавила, назвемо так - «газетна», цьогохвилинна інформація: хто з ким дружить, хто кому протистоїть і т.д. Нас більше цікавить людина як така. Не можна заперечувати, що Янукович на сьогоднішній день - один з провідних лідерів нашої держави. І нам було цікаво проаналізувати його біографію, надавши на суд глядачів свій погляд на цю людину - цілком можливо, відмінний від тих оцінок і тих трактувань, що були раніше», - сказав Олександр Балабан.

ТРК Україна входить в компанію СКМ. 90% акцій ЗАО «СКМ» належить народному депутатові від Партії регіонів Ринату Ахметову.

За матеріалами«Острова»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus