УКРАЇНА

19:31

22.04

Влада

Тимошенко планує в березні продати “Укртелеком” (доповнено)

0

Кабінет міністрів має намір у березні цього року провести приватизацію ВАТ «Укртелеком». Про це повідомив міністр транспорту Йосип Вінський.

«Це позиція міністра та прем’єр-міністра. Усі умови приватизації вже готові. І щойно буде поставлено остаточну крапку в особі, яка про це оголосить (коли буде остаточно визначено керівництво Фонду державного майна)… 75 днів - і буде процес… Наступного тижня може бути оголошення, і через 75 днів - процедура проведення аукціону», - сказав Вінський.

Міністр зазначив, що продаж цього об’єкту сьогодні реальний і можливий, стартова ціна підприємства може становити 25 млрд. грн.

“Моя позиція – не менш як 25 млрд. грн. Я думаю, що з’явиться інвестор, який у цих умовах купить за такі гроші “Укртелеком”, - сказав Вінський.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2008 року Фонд держмайна оголосив про початок підготовки до конкурсу з продажу 67,79% пакету акцій ВАТ «Укртелеком» з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону.

Уряд раніше заявляв про свої плани провести конкурс з продажу 67,79% ВАТ “Укртелеком” у період з другої декади лютого до грудня 2008 року (розпорядження Кабінету Міністрів України № 249-р від 6 лютого 2008 року). Пакет у розмірі 25% + 1 акцію буде закріплено в державній власності.

9 квітня 2008 року Кабінет Міністрів затвердив умови проведення конкурсу з продажу акцій «Укртелекому».

18 квітня голова Фонду державного майна Валентина Семенюк звернулася до Президента Віктора Ющенка та Ради національної безпеки й оборони щодо необхідності відкласти оголошення і проведення конкурсу з приватизації «Укртелекому» для доопрацювання його умов. За її словами, під час розроблення Кабміном інвестиційних зобов’язань не було враховано пропозиції профспілкових організацій щодо передачі з балансу підприємства об’єктів соціальної сфери, не прописано способи погашення кредиторської заборгованості цього підприємства. «У такому стані продавати «Укртелеком» неможливо», - зазначила голова Фонду.

За матеріалами УНІАН

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus