УКРАЇНА

01:17

24.05

Влада

Відомство Литвина перевірить «дерибан» землі у вотчині Балоги

0

У Закарпаття прибула комісія Держкомзему України для комплексної перевірки обласного управління земельних ресурсів. Про це пише UA-Reporter з посиланням на джерело в облдержадміністрації.

Згідно з наказом голови Держкомзему Олега Кулініча, комплексна перевірка торкнеться законності зміни цільового призначення і приватизації земель сільськогосподарського призначення, а також відчуження землі в природоохоронних територіях Закарпатської області за останні декілька років.

Комісією перевірятиметься правильність видачі державних актів на землю, а також правильність проведення експертиз землевпоряджувальної і землеоцінної документації. За словами джерела, комісією перевірятиметься не тільки робота обласного управління, а і проектно-технічна і кадастрова документація, підготовлена суб’єктами підприємницької діяльності, які мають ліцензії на проведення землевпоряджувальних і оцінних робіт. Таких в області налічується 73 суб’єкти.

Нагадаємо, що на первинному ринку Закарпаття у 2008 році було продано 472 земельні ділянки несільскогосподарського призначення, загальною площею 168,9 гектарів.

Олег Кулініч призначений головою Держкомзему постановою Кабміну від 17 грудня 2008 року за коаліційною квотою від Блоку Литвина.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus