УКРАЇНА

00:31

25.05

Влада

Рада прийняла закон про держпідтримку «Артеку» і «Молодої Гвардії»

0

Верховна Рада заборонила відчуження землі і майна Міжнародного дитячого центру «Артек» (Крим) і Українського дитячого центру «Молода гвардія» (Одеса).

За ухвалення в цілому законопроекту №3690 «Про державну підтримку і особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода Гвардія» проголосувало 413 депутатів при 226 необхідних.

Зокрема, Рада встановила, що земельні ділянки площею 213,8423 га, надані в постійне користування «Артеку», і 33,9 га, надані в користування «Молодої Гвардії», є землями державної власності і не підлягають відчуженню.

Законом визначено, що території, на яких розташовані «Артек» і «Молода Гвардія», належать до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, їх забудова ведеться відповідно до генерального плану їх розвитку, який затверджує уряд.

Встановлено також, що ці дитячі центри не підлягають приватизації і їм забороняється виступати засновниками підприємств зі змішаною формою власності, укладати договори, наслідком яких може бути відчуження державного майна.

Закон передбачає, що держава викупляє 90% путівок «Артеку» і 100% путівок «Молодої Гвардії», решта 10% путівок реалізуються «Артеком» без залучення третіх осіб.

При цьому операції з продажу путівок звільняються від стягнення ПДВ.

Крім того, діяльність цих центрів оздоровлення і відпочинку дітей звільняється від стягування податку на прибуток, автомобілі центрів, призначені для перевезення не менш ніж 10 осіб, також звільняються від оподаткування.

Передбачається також списання податкового боргу центрів станом на 31 січня, а також боргу «Артеку» в сумі 16,2 млн. гривень перед державним підприємством «Укрінвебуд».

Законом передбачена заборона на будівництво житлових будинків на території «Артеку» і відселення жителів будинків, що вже знаходяться на його території.

Як повідомлялося, Державне управління справами оцінює мінімально необхідне фінансування «Артеку» в 60 млн. гривень на 2009 рік.

Раніше керівництво «Артеку» заявляло про можливість закриття табору через відсутність фінансування його потреб з держбюджету.

За матеріалами «Українських новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus