УКРАЇНА

00:30

25.05

Влада

У Ющенка вважають, що якщо прем’єр не змінює бюджет, значить треба змінювати прем’єра

0

Заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний виступає за відставку прем’єр-міністра Юлії Тимошенко через її небажання переглядати державний бюджет на 2009 рік. Про це сказав в ході брифінгу, передають «Українські новини».

«Якщо прем’єр-міністр вважає, що сьогодні все чудово, що бюджет виконується, то мені здається, потрібно змінювати прем’єр-міністра, а не дискутувати з нею, що треба робити з бюджетом», - сказав він.

Безсмертний підкреслив, що навіть неповного виконання плану держбюджету в січні вдалося досягти тільки завдяки надходженню залишкових коштів за 2008 рік, а також авансовому перерахунку підприємствами податку на додану вартість.

В той же час він вважає, що показники надходжень до держбюджету з місцевих бюджетів, які склали 390 млн. гривень, або 53,6% плану, а також надходження від Державної митної служби у розмірі 3,1 млрд. гривень, або 66,9% плану, і інші недонадходження до бюджету не дають можливості говорити про подальші перспективи його виконання.

«Ті цифри, які приведені, - вони свідчать про те, що ми повинні внести зміни до державного бюджету... Хочемо ми того чи ні, нам обов’язково треба вносити зміни», - підкреслив він.

Безсмертний відзначив, що політика Кабміну в бюджетній сфері свідчить про нерозуміння важкої економічної ситуації, в якій опинилася Україна, або про нездатність робити конкретні кроки для боротьби з нею.

Як повідомлялося, Секретаріат заявляє, що план надходжень до загального фонду державного бюджету за січень виконаний на 86,3%.

Тимошенко не бачить підстав для термінового внесення змін до державного бюджету на 2009 рік.

30 січня Президент Віктор Ющенко зажадав від Кабінету Міністрів і Верховної Ради терміново розробити і внести зміни до державного бюджету.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus