УКРАЇНА

05:57

25.05

Влада

Податкова міліція порушила кримінальну справу проти «Нафтогазу» за несплату податків за березень 2006

0

Податковою міліцією України порушена кримінальна справа за фактом навмисного ухилення від сплати податків посадовцями НАК «Нафтогаз України» за 2006 рік. Про це «proUA» повідомило інформоване джерело в правоохоронних органах.

Зокрема, ревізорами Державної податкової адміністрації в м. Києві було встановлено, що за ввезений в березні 2006 року природний газ НАК „Нафтогаз України» повинна була сплатити суму податку на додану вартість у розмірі 361 млн. 702 тис. грн.

Слідство встановило, що в березні 2006 року відповідно до контракту з компанією «RosUkrEnergo», НАК „Нафтогаз України» ввозила на митну територію України природний газ за ціною 95 дол. США за 1 тис. куб. м. Відповідно до інформації Енергетичної регіональної митниці, НАК «Нафтогаз України» в березні 2006 року одержала об’єми природного газу туркменського походження загальним об’ємом 3 769 702 372 куб. м.

При цьому дані об’єми природного газу ввезені поза рамками міжнародних договорів України і на них не розповсюджується норма Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік» в частині звільнення від оподаткування податком на додану вартість природного газу, ввезеного в рамках міжнародних договорів України.

Переміщені через митний кордон в березні 2006 року об’єми природного газу в митному режимі «імпорт» НАК «Нафтогаз України» не були оформлені. Вантажні митні декларації, подані в квітні 2006 року Енергетичній регіональній митниці, не були прийняті, у зв’язку з представленням не повного пакету документів, передбачених вищезгаданим Порядком, і відсутністю платіжних доручень про сплату ПДВ. Про цей факт були складені картки відмови в ухваленні митних декларацій і на підставі чого Енергетичною регіональною митницею заведена справа про порушення митних правил щодо переміщення природного газу в митному режимі «імпорт».

На момент представлення вантажних митних декларацій під час митного оформлення об’ємів природного газу туркменського походження, ввезених на митну територію України в березні 2006 року, за умови незмінності валютного курсу (5,05 грн. за 1 дол. США) і незмінної вартості газу (95 дол. США за 1000 куб. метрів), НАК „Нафтогаз України» повинна була сплатити суму ПДВ у розмірі 361 млн. 702 тис. грн.

Таким чином, службові особи НАК „Нафтогаз України» не відобразили в податковій декларації за квітень 2006 року суми ПДВ, які підлягають сплаті митним органам, а всього загальна сума фактичного ненадходження коштів до державного бюджету складає 361 702 942,59 грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus