УКРАЇНА

08:49

22.05

Влада

У Ющенка підрахували, що третину січневого бюджету Тимошенко зібрала за один день

0

31,3% доходів загального фонду державного бюджету було забезпечено в останній розрахунковий день січня. Про це свідчить довідка про стан виконання держбюджету за січень 2009 року, поширена Секретаріатом Президента, передає УНІАН.

Відповідно до оперативних даних Державного казначейства України, включених в цю довідку, всього 30 січня до загального фонду держбюджету поступило 2 млрд. 839,4 млн. грн.

Значне збільшення відсотка виконання плану на січень забезпечило надходження в останній робочий день січня, в основному, податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів у сумі 1 млрд. 130,5 млн. грн. (якщо станом на 30.01.2009 р. виконання за цим показником складало 76,7%, то станом на 2 лютого - 106,1%).

Також, за даними Держказначейства, виконання плану було забезпечене завдяки надходженням від Національного банку України. Йдеться про 1 млрд. 2,03 млн. грн. за рахунок перевищення кошторисних доходів над кошторисними витратами. При цьому, відповідно до тимчасового розкладу державного бюджету по доходах на перший квартал 2009 року, Нацбанк повинен був перерахувати відповідні кошти до держбюджету в березні 2009 року.

Мінфін в оперативному порядку вніс відповідні уточнення до плану надходжень за січень.

За підсумками січня до спеціального фонду поступили 3 млрд. 130,7 млн. грн., зокрема за 30 січня - 1 млрд. 977,1 млн. грн., які були в основному закумульовані за рахунок перерахунку Київською регіональною митницею 1 млрд. 860 млн. грн. (остаточні клірингові розрахунки за минулий рік).

Станом на 2 лютого, на Єдиному казначейському рахунку закумульовано 7 млрд. 945,7 млн. грн. На рахунках Держказначейства в іноземній валюті - 3 млрд. 671,2 млн. грн.

За січень з Єдиного казначейського рахунку були надані позики: Пенсійному фонду в сумі 1 млрд. 401,6 млн. грн., місцевим бюджетам - в сумі 259,5 млн. грн.

Нагадаємо, 30 січня в екстреному зверненні Ющенко поклав персональну відповідальність за економічну ситуацію в країні на прем’єр-міністра і заявив, що на сьогодні уряд не зібрав і половини запланованого на січень об’єму податків і зборів, назвавши причиною цього нереальність бюджету.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко назвала звернення Президента Віктора Ющенка до народу сумішшю неправди, паніки і істерії. Державний бюджет за січень перевиконаний, сказала прем’єр.

У свою чергу в Держказначействі заявили, що на 31 січня, державний бюджет (загальний і спецфонд) виконаний на 101%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus