УКРАЇНА

04:23

23.05

Влада

Румунія вважає, що Гаазький суд ухвалив чесне рішення

0

Румунія називає чесним рішення Міжнародного суду ООН у справі про делімітацію континентального шельфу і виняткової економічної зони з Україною. Про це заявив заступник голови Національного агентства з мінеральних ресурсів Румунії Герман Міхай, передає УНІАН.

«Суд ухвалив чесне рішення», - сказав він.

Представник Румунії відзначив, що Україна вимагала визнати Зміїний островом, але суд вирішив, що цей острів достатньо маленький для того, щоб його враховувати при визначенні делімітаційної лінії.

Також Міхай відзначив, що рішення суду може сприяти поліпшенню відносин Румунії з Україною, зокрема в області співпраці в організації здобичі нафти і газу на Чорноморському шельфі. При цьому він не уточнив, який об’єм нафти і газу може знаходитися в тій частині шельфу, яка, згідно з рішенням суду, відійшла румунській стороні. Лише відзначив, що для визначення запасів потрібні десятки або навіть сотні мільйонів доларів для здійснення геологорозвідувальних робіт.

Нагадаємо, сьогодні Міжнародний суд ООН в Гаазі (Королівство Нідерланди) виніс ухвалу, в якій відзначив, що о. Зміїний не може вважатися частиною прибережної лінії України у визначенні серединної лінії при делімітації континентального шельфу і виняткової економічної зони. Міжнародний Суд ООН також вирішив не враховувати диспаритет в довжині прибережної лінії України і Румунії в Чорному морі при делімітації континентального шельфу і виняткової економічної зони.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus