УКРАЇНА

18:39

22.05

Влада

Міноборони: російський фільм «Свой – чужой» - свідома дискредитація України

0

Міністерство оборони України назвало провокацією російський документальний фільм «Свой – чужой», що присвячено російсько-грузинському конфлікту і продемонстрованого на російському телебаченні 1 лютого. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони.

Згідно повідомлення, 1 лютого на російському телеканалі «Россия» в рамках програми «Спеціальный кореспондент» було продемонстровано документальний фільм журналіста Аркадія Мамонтова «Свой – чужой», присвяченого російсько-грузинській війні у серпні 2008-го року. У цьому фільмі автор намагався прослідкувати та довести участь військовослужбовців Збройних Сил України у подіях на Кавказі у серпні 2008-го року, зазначає прес-служба.

У зв’язку з цим Міноборони виступило із офіційною заявою щодо цього фільму.

«Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено заявити, що факти у цьому фільмі не відповідають дійсності і не можуть слугувати доказами участі військовослужбовців і працівників Збройних Сил України у російсько-грузинському конфлікті. Цей фільм носить провокативний характер і направлений на дискредитацію держави Україна та її Збройних Сил в очах російських, українських та іноземних громадян», – повідомляється у заяві Міноборони.

У прес-службі Міноборони акцентують увагу, що фільм ґрунтується лише на припущеннях та сумнівних свідках.

«У фільмі, підготовленому на низькому професійному рівні, немає жодних наявних документальних доказів участі військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у російсько-грузинському конфлікті у серпні 2008-го року. Навіть сам автор у своєму черговому відеонаклепі вказав на те, що не має реальних документальних підтверджень участі українських військових у цьому конфлікті, і уся «доказова» частина фільму базується лише на «балачках»-поясненнях так званих свідків.

Водночас, зауважує прес-служба, при цьому у якості свідків, які б підтвердили свою участь у російсько-грузинському конфлікті, не було жодного кадрового військовослужбовця Збройних Сил України.

Також прес-служба зазначає, що фільм Аркадія Мамонтова «Свой-чужой» є не першою спробою дискредитувати Україну та її Збройні Сили. Зокрема, 12 березня 2006 року на російському телеканалі «Россия» також в рамках програми «Специальный кореспондент» було продемонстровано документальний фільм цього ж журналіста «Под грифом «Секретно», в якому мова йшлася про нібито розміщення на території військового гарнізону «Макарів-1» у Київській області приміщень для утримання в’язнів ЦРУ США.

Управління прес-служби Міністерства оборони України в черговий раз уповноважено заявити, що військовослужбовці Збройних Сил України не брали участь у російсько-грузинському конфлікті у серпні 2008 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus