УКРАЇНА

06:14

21.05

Влада

Рада розгляне пропозиції Ющенка щодо її роботи

0

Сьогодні Верховна Рада повторно розгляне пропозиції Президента Віктора Ющенка до закону «Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України». Про це сказано на порядку денному Ради.

Також парламент розгляне проект постанови про повістку дня своєї 4-ої сесії.

Окрім цього, Рада розгляне законопроекти про вдосконалення фінансових механізмів інвестицій в будівництво житла, про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008-2012 роки, про внесення змін до закону «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку ЖКГ на 2004-2010 роки».

Також Рада розгляне законопроекти про управління об’єктами державної власності, про оренду державного і комунального господарства.

Окрім цього, до порядку денного Ради включені законопроекти про сприяння виробництву і використанню біологічних видів палива, про газ (метан) вугільних родовищ.

Також парламент розгляне проект постанови про заходи із забезпечення держпідтримки санітарно-курортних закладів, в яких лікуються і проходять реабілітацію інваліди; законопроект «Про державну підтримку і особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода Гвардія», законопроект про внесення змін до державного бюджету на 2009 рік відносно «Артека» і «Молодої Гвардії».

Нагадаємо, 4 вересня 2008 року Рада подолала вето Ющенка до прийнятого нею 8 квітня закону «Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради».

У квітні Ющенко застосував вето до цього закону, обґрунтувавши це тим, що закон, повинен передбачати закріплення на законодавчому рівні процедурних питань функціонування парламенту, зокрема, порядку підготовки і проведення сесій Ради, її засідань, формування органів парламенту, законодавчої процедури, процедури розгляду інших питань.

На думку Ющенка, Рада прийняла закон, що містить тільки бланкетну норму, яка посилає до інших джерел права і не створює належної правової бази для її роботи.

Рада прийняла цей закон після того, як 7 квітня Конституційний Суд визнав неконституційною постанову парламенту «Про регламент Верховної Ради України» від 16 березня 2006 року.

За матеріалами «Українських новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus