УКРАЇНА

18:27

22.05

Влада

«Укртелеком» знизив удвічі тариф на «брехунця»

0

«Укртелеком» удвічі знизив тариф на користування радіоточкою у зв’язку з вимогою АМКУ. З 1 лютого тариф складатиме 2,5 грн. без ПДВ і 3 грн. з ПДВ замість 6 грн. Про це сьогодні в ході засідання АМКУ, присвяченого питанням транспортних тарифів, повідомив в.о. голови комітету Олександр Мельниченко, пише «Главред».

По словах Мельниченка, АМКУ висунув вимогу до «Укртелекому» знизити тариф на користування радіоточкою. Цією послугою користуються близько 5 млн. осіб по всій території України.

«У мене на столі лист від 30 січня цього року, підписаний главою правління «Укртелекому», де він повідомляє, що на лист АМКУ з приводу зниження тарифу на користування основною радіоточкою на кожному «Укртелекомі» встановлений новий рівень тарифу. З 1 лютого тариф складатиме 2,5 грн. без ПДВ і 3 грн. з ПДВ замість 6 грн.», - зачитав Мельниченко.

Таким чином, «Укртелеком» удвічі понизив тариф на вимогу АМКУ.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2008 року «Укртелеком» заявив про підвищення тарифів на послуги мережевого радіомовлення. Абонентська плата за користування радіоточкою підвищилася на 233%, або на 4,2 грн. - до 6 грн. в місяць для приватних абонентів, і на 200%, або 6 грн. - до 9 грн. в місяць - для юридичних осіб. АМКУ в жовтні 2008 року почав розслідування про необґрунтоване підвищення «Укртелекомом» цін на послуги мережевого радіомовлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus