УКРАЇНА

04:58

22.05

Влада

На УТ-1 - скорочення. Звільнять керівників, професіоналів та фахівців

0

У Національній телекомпанії України почали попереджати про скорочення. Декілька працівників уже отримали такі повідомлення, повідомляє «Телекритика».

Зокрема, керівництво телекомпанії відповідно до статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» розіслало профспілкам листа, в якому поінформувало, що «з 22 квітня 2009 року планується скорочення штатну чисельність НТКУ на 156 одиниць, в тому числі за категоріями:

керівники – 22 одиниці; професіонали – 48 одиниць; фахівці – 22 одиниці; технічні службовці – 15 одиниць; робітники – 49 одиниць».

Лист підписаний президентом НТКУ Василем Ілащуком.

Раніше Ілащук казав, що скорочення торкнеться тих працівників, які «не зуміли реалізувати себе на телебаченні».

За словами працівників телекомпанії, які побажали залишитися неназваними, заробітну платню за січень журналісти та редактори отримали без будь-яких надбавок і премій, в середньому – від 1500 до 2500 гривень.

Керівництво компанії, окрім загального листа, тепер повинне підготувати подання на кожну окрему людину і передати їх профспілковим комітетам, яких в НТКУ є три. У свою чергу профспілки на засіданнях своїх первинних осередків будуть розглядати ці подання і давати згоду на скорочення, або виступатимуть проти звільнення того чи іншого працівника.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus