УКРАЇНА

04:42

27.05

Влада

У Генпрокуратурі вимагають звільнити 350 суддів

0

Заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін вніс у Вищу раду юстиції подання про звільнення з адміністративних посад 350 суддів, призначених Радою суддів. Про це він заявив в інтерв’ю «Сегодня».

«Я вніс у Вищу раду юстиції (ВРЮ) подання про звільнення з адміністративних посад 350 суддів з приблизно 1000 незаконно призначених Радою суддів України. Це все керівники. Як тільки вони будуть звільнені з посади судді, вони автоматично перестануть бути головами або заступниками голів судів», - повідомив Кузьмін.

За його словами, цих суддів слід звільнити за те, що, будучи легітимно призначеними суддями (призначені або президентом, або парламентом), вони згодом свідомо порушили Конституцію і закон, а також присягу судді, прийнявши посади голів і заступників голів судів за рішенням Ради суддів - «по суті, громадській організації, у якої немає законних прав на такі призначення».

«Ця моя заява вже у ВРЮ, а всім перерахованим там суддям направлені листи з пропозиціями дати пояснення зі згаданого приводу», - підкреслив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus