УКРАЇНА

08:22

22.06

Влада

Із завтрашнього дня в Україні міняються телефони екстрених служб

0

В Україні з 3 по 18 лютого проходитиме процес заміни коротких номерів екстрених, довідкових та інформаційних служб.

Нагадаємо, впровадження нових коротких номерів здійснюється в рамках переходу країни на нову систему телефонної нумерації відповідно до плану, затвердженого Міністерством транспорту і зв’язку 29 вересня 2008 року.

Номери формату «0Х» служби екстреного виклику будуть змінені на формат «10Х» і «11Х», формат довідково-інформаційних служб - «15Х», «17Х», «18Х».

Як повідомляє національний оператор фіксованого зв’язку ВАТ «Укртелеком», до 18 лютого буде проведений перехід на нову систему у всіх населених пунктах. При цьому в містах, де існують відповідні технічні можливості, протягом місяця діятиме старий формат набору екстрених служб.

Оператор також вводить новий номер для надання довідки за скороченими номерах - «120» і для сповіщення населення обіцяє задіяти всі можливі автовідповідачі.

Процедуру сповіщення абонентів ведуть і недержавні оператори зв’язку.

У ході впровадження нової системи нумерації також будуть введені нові коди виходу на міжміські, міжнародні і національні мережі, змінені з формату «0ХХ» на формат «ХХ». Сам процес переходу на використання таких кодів зон і мереж, а також заміна міжміського префікса з «8» на «0» і міжнародного префікса «10» на «00» намічений, згідно прес-релізу Державної адміністрації зв’язку (Держзв’язку), на жовтень 2009 року. Тоді ж, за раніше згаданим планом міністерства, Київській області буде виділений окремий зональний код «45».

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus