УКРАЇНА

06:03

25.05

Влада

Чехія почала видавати українцям «зелені карти»

0

З сьогоднішнього дня Чехія починає видавати трудовим мігрантам «зелені карти». Це допоможе 200 тисячам українців легально працевлаштуватися в цій країні. Про це повідомив посол Чехії в Україні Ярослав Башта, передає «Німецька хвиля».

У Чехії сподіваються, що фінансова криза не завадить реалізації цього проекту. Як зазначив Ярослав Башта, за умовами «зеленої карти», на роботу іноземців братимуть лише тоді, якщо впродовж місяця вакансією не зацікавляться чеські шукачі роботи. Тому, констатує посол, в умовах кризи новим мігрантам нелегко буде знайти роботу.

Разом з тим, за словами дипломата, тим українцям, які вже тривалий час працюють у Чехії, запровадження «зеленої карти» дасть можливість узаконити свою діяльність. «Для таких людей це дає перспективу. На відміну від практики, яка існувала досі, трудові мігранти зможуть отримати дворічну візу. Або трирічну для кваліфікованих робітників, у яких ми найбільше зацікавлені. Після цього є можливість отримати постійне місце проживання у Чехії», - розповів Ярослав Башта.

За його словами, чеські працедавці дуже цінують українських робітників. «За кількістю українці посідають друге місце після словаків. А словаки для нас – це ніби наші», - зауважив чеський посол.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus