УКРАЇНА

17:32

25.05

Влада

Симоненко розлучається з дружиною через парламентську журналістку, яка народила йому дочку

0

Лідер КПУ Петро Симоненко вирішив розвестися з дружиною через іншу жінку - парламентську журналістку Оксану Ващенко, яка неділю тому народила йому дочку Машу. Дружина головного комуніста України не втрачає надії повернути його сім’ю, а однопартійці вважають, що Симоненко зіпсував імідж всієї партії, пише «Сегодня».

Як повідомляє видання, поки що законна дружина голови КПУ категорично проти розлучення. За її словами, чоловік хотів провернути його незаконним чином. Як розповіла Світлана, чоловік півроку тому почав приходити додому за північ, а в кінці минулого року вона одержала повістку на слухання її справи про розлучення в Донецьку. «Хоча ми вже 10 років живемо в Києві, і зареєстровані тут. Якби я не одержала повістку, то нас би розвели без мого відома, тому що суддя - племінниця Петра Миколайовича. Це шахрайство!» - обурена жінка.

На суді Світлана Симоненко показала документи, що зареєстровані вони в Києві, і справу закрили. Тепер чоловік намагається розвестися через Дніпровський суд, хоча проживає в Печерському. «Я хочу зберегти сім’ю. Він все життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність».

Світлана Володимирівна не вірить, що Оксана Ващенко народила. Вважає ці чутки політпровокацією. «Я ніколи не бачила їх разом, окрім як на концертах по телевізору. Нічого не підозрювала. Їй я не вірю, думаю, що дівчинку вона вдочерила. Взагалі вважаю їх відношення спробою скомпрометувати КПУ і мого чоловіка, а цю жінку просто підставили. Вона його нагодувала, одурманила, а Петя як мужик на неї і клюнув. Вона мені навіть дзвонити намагалася. Коли я зрозуміла, що це вона, трубку не брала», - розповідає дружина Симоненка.

Однопартійці неоднозначно відносяться до розлучення свого лідера. «Сім’я - це особиста справа кожного. Ніде не записано, що розлучення порушує якісь комуністичні принципи», - говорить депутат від фракції КПУ Олександр Голуб.

А ось депутат двох скликань, член ЦК КПУ Юрій Соломатін, вважає, що розлучення Симоненка негативно позначиться на всій партії. «До такої події потрібно було наперед готувати громадськість, особливо партійну. А так про це розповіла Світлана Володимирівна по телебаченню. Вона була засмучена як жінка і мати, але її використовували в цьому виступі. У всьому цьому є певна провина і самого Петра Миколайовича, і його найближчого оточення. Адже вони знали про те, що відбувається, але нічого не зробили», - говорить Соломатін. Політик обіцяє, що буде внутріпартійний розгляд. Коли і в якій формі – поки що неясно: йде обмін думками.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus