УКРАЇНА

22:29

23.04

Влада

2/3 жителів Дніпропетровська не хочуть оплачувати нові тарифи ЖКГ

0

Згідно з експрес-опитуванням, проведеним в місцях масового скупчення людей у Дніпропетровську, 67,7% жителів не зможуть оплачувати послуги ЖКГ у повному об’ємі у разі їх подорожчання.

Про це повідомила керівник департаменту соціології Дніпропетровського філіалу інституту Горшеніна Світлана Манько, пише ІА «Новый мост»

«Результати дослідження продемонстрували, що більшість жителів Дніпропетровська не готова платити за послуги ЖКГ у повному об’ємі у разі їх підвищення. Кожен другий житель (50,1%) Дніпропетровська констатував, що зможе платити тільки частину суми, зазначеної на квитанціях, а 17,6% жителів міста зізнаються, що зовсім за них не платитимуть», - сказала Світлана Манько.

Також опитування показало, що 77,7% дніпропетрівців не вірять у те, що разом з підвищенням ціни на послуги ЖКГ покращає і їх якість, а 18,9% опитаних і зовсім допускають, що якість послуг погіршає.

Експрес-опитування «Чи можуть городяни оплачувати послуги ЖКГ у разі їх подорожчання» проводилося 30 січня 2009 року Дніпропетровським філіалом інституту Горшеніна. Опитування проводилося в місцях масового скупчення людей. Загалом, за стихійною вибіркою, було опитано 732 жителя Дніпропетровська віком від 18 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus