УКРАЇНА

16:30

22.05

Влада

Кабмін схвалив законопроект про порятунок «Артека» та «Молодої гвардії»

0

Кабінет міністрів схвалив сьогодні законопроект про введення спеціального режиму оподаткування для дитячих центрів «Артек» у Криму і «Молода гвардія» в Одесі.

Про це сьогодні на прес-конференції після завершення позачергового засідання Кабінету міністрів з питань забезпечення функціонування міжнародного дитячого центру «Артек» і українського центру «Молода гвардія» повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, передає УНІАН.

Законопроектом передбачається надати пільги з оподаткування прибутку та з податку на додану вартість із виду діяльності, який виключно стосується специфіки спеціальної діяльності дитячих таборів, - «Артек» і «Молода гвардія», сказала Тимошенко.

Крім того, за словами Тимошенко, цей законопроект передбачає надання двом дитячим центрам спеціального статусу, відповідно до якого вводиться заборона на перерозподіл, приватизацію і передачу в оренду майна і земель, що належить двом дитячим центрам.

Також, відповідно до законопроекту, пропонується списати всі борги «Артека» і «Молодої гвардії» перед державними компаніями за споживання електроенергії і надання житлово-комунальних послуг.

Крім того, в законопроекті передбачається, що путівки цих двох дитячих таборів фінансуватимуться державою, а потім надаватимуться або на пільгових умовах, або безкоштовно дітям-сиротам, дітям-інвалідам, талановитим дітям.

Також, згідно законопроекту, Рада міністрів Автономної республіки Крим зобов’язана вирішити в установленому порядку питання про відселення жителів житлових будинків, розміщених на території держпідприємства «МДЦ «Артек», і надати їм компенсацію житлової площі із застосуванням коефіцієнта 1,5.

Також уряд пропонує встановити для центрів «Артек» і «Молода гвардія» ціни на електроенергію і газ на рівні цін для населення.

Тимошенко розраховує, що цей законопроект буде сьогодні ж направлений у профільний комітет Верховної Ради для того, щоб його внести до порядку денного засідання парламенту у вівторок, 3 лютого.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus