УКРАЇНА

11:56

23.05

Влада

ЦВК чекає від Ради змін до закону про вибори Президента

0

Центральна виборча комісія чекає від Верховної Ради якнайшвидшого внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України». Про це «proUA» повідомила прес-служба ЦВК.

Зокрема, сьогодні в ЦВК відбулося обговорення з цього приводу. Захід був організований спільно з Комітетом ВР з питань державного будівництва і місцевого самоврядування.

«Практично всі оратори були одностайні в тому, що певні зміни до діючого закону про вибори Президента України, як і до ряду інших нормативних актів, є актуальними, тому від Верховної Ради України чекають якнайшвидшого розгляду цих питань», - відзначають в ЦВК.

Також були обговорені проблеми територіальної організації виборів, системи виборчих комісій, які здійснюють організацію підготовки і проведення виборів, порядку їх формування і припинення повноважень, використання відкріпних посвідчень.

Крім того, учасники наради акцентували увагу і на інших аспектах підготовки і проведення виборів Президента України, зокрема, складанні списків виборців, процедурах висування і реєстрації кандидатів на посаду Президента України, передвиборній агітації, фінансовому і матеріально-технічному забезпеченні підготовки і проведення виборів, організації голосування і встановленні результатів виборів.

Участь в заході взяли голова ЦВК Володимир Шаповал і члени комісії, представники згаданого парламентського комітету, члени робочої групи з підготовки проекту Виборчого кодексу України, представники центральних органів виконавчої влади, науковці, експерти з питань виборчого права.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus