УКРАЇНА

12:38

20.05

Влада

Ющенко вимагає від Тимошенко переглянути свої «рожеві прогнози» на ВВП

0

Президент України Віктор Ющенко вважає за необхідне терміново переглянути макропоказники і Держбюджет на 2009 рік і понизити прогноз ВВП. Про це він заявив сьогодні журналістам, передає УНІАН.

«Нам потрібно переоцінити, якнайскоріше, не втрачаючи часу, базові показники, починаючи від ВВП. Безумовно, він (ВВП) не повинен мати тих рожевих прогнозів, з якими 30 днів тому прем’єр-міністр виступала», - сказав Президент.

Також Ющенко відзначив, що показник ВВП необхідно знижувати.

«І не у розмірі одного відсотка, двох або трьох. Сьогодні ті експерти, на яких можна покластися, як на серйозних, навіть прогноз мінус 5 відсотків вважають оптимістичним», - відзначив Ющенко.

Нагадаємо, заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний повідомив, що в СП закликають уряд терміново внести зміни до Державного бюджету. Він відзначив, що ресурсів в Держбюджеті вистачить, максимум, на чотири-п’ять місяців, тому уряд повинен терміново переглянути бюджет хоч би з урахуванням нової ціни на газ.

На 2009 рік доходи Державного бюджету України встановлені на рівні 238,931 млрд. грн. (зокрема загального фонду - 183,698 млрд. грн.), витрати - 267,32 млрд. грн. (зокрема загального фонду - 193,285 млрд. грн.).

Граничний розмір дефіциту держбюджету встановлений на рівні 31,105 млрд. грн., зокрема дефіцит загального фонду - 9,170 млрд. грн.

Держбюджет на 2009 роки розрахований, виходячи з таких прогнозних макропоказників: зростання ВВП - 0,4%, номінальний ВВП - 1,062 трлн. гривень, інфляція - 9,5%, індекс цін виробників - 12%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus