УКРАЇНА

10:43

28.05

Влада

Лисичанські нафтовики злили ціле озеро нафти в річку

0

УВ Луганській області трапився прорив нафтопроводу «Росія - Лисичанськ», що йде на Лисичанський нафтопереробний завод, повідомляє сайт «Краснодонский».

Прорив трапився 21 січня в Краснодонському районі на території Новоаннівської сільради в 15 метрах від річки Луганчик.

Тільки 28 січня пізно ввечері єгеря повідомили екологічну інспекцію про те, що трапилося. Екологічна міліція, яка виїхала на місце події, зафіксувала локальну екологічну катастрофу. Про це повідомлено у всі вищестоящі інстанції. Сьогодні вранці на місце катастрофи прибув загін обласного МНС.

До цього часу навколо місця прориву утворилося нафтове озеро 100 на 70 метрів! Прибулі на місце події почали усувати причини і наслідки аварії. За технологією - нафту треба було зібрати в пластикові мішки для подальшої утилізації або, в крайньому випадку, спалити. Але вирішили інакше. Поряд з нафтопроводом пролягає водопровід «Луганськ - Свердловськ», труби йдуть паралельно. Аварійна бригада лисичанців врізалася в трубу вище за нафтове озеро і під великим натиском води стала спускати нафту в річку. Як пише видання, невідомо, чи було це здійснено з відома голови Новоаннівської сільради, але ні екологам, ні МНС ніхто нічого не повідомляв. Нафта пішла вниз за течією невеликої річки, яка протікає через село Красне. Поки невідомо, чи були випадки отруєння або смерті людей, тварин, птахів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus