УКРАЇНА

12:43

20.05

Влада

Побратимство Сімферополя з німецьким Хайдельбергом закінчилося позовом до суду

0

Німецьке товариство «Хайдельберг-Сімферополь» подало до суду на сімферопольське товариство «Коло друзів Сімферополь-Хайдельберг». Про це агентству «Е-Крым» повідомила заступник голови товариства «Коло друзів Сімферополь-Хайдельберг» Любов Зиско.

За її інформацією, голова німецького товариства «Хайдельберг-Сімферополь» Магдалена Мельтер подала дві позовні заяви до Господарського суду Сімферополя з метою «оформити на себе 60% Будинку дружби». При цьому Зиско пояснила, що з 2000 року товариства «Хайдельберг-Сімферополь» і «Коло друзів Сімферополь-Хайдельберг» працюють в одній будівлі - Будинку дружби. З квітня минулого року, за її словами, з боку Мельтер «спостерігається постійний пресинг по всіх формах роботи, які виконує «Коло друзів». «Вона (Мельтер) не приймає нашого правління, наших програм і проектів, не хоче спільно вирішувати виниклий конфлікт, навіть не сіла з нами за один стіл переговорів. Одним словом, Магдалена настроєна категорично», - повідомила Зиско.

Також вона розповіла, що в зв’язку з цим 1 лютого планується припинити роботу товариства «Коло друзів Свмферополь-Хайдельберг» і «в цілях безпеки опечатати будівлю, в якій співробітники товариства працювали багатьох років». Такий захід товариство мало намір вжити ще 1 грудня 2008 року, коли в Сімферополі знаходилася делегація з Хайдельберга на чолі з мером цього міста. Тоді, за словами Зиско, мерові Хайдельберга і міському голові Сімферополя Геннадієві Бабенку були вручені листи «з проханням про те, щоб вони потурбувалися про розвиток «Будинку дружби». Проте допомога надана не була. Крім того, Зиско відзначила, що на даний час співробітники товариства не одержують заробітну плату і не мають коштів для оплати комунальних послуг.

«Мельтер не дасть зелене світло в наших діях. Вона хоче вигнати всю нашу команду і набрати своїх», - заявила замголови товариства. Більш того, за її твердженням, «вже є натяки на фізичну розправу з боку Магдалени, і в товариство приходять підозрілі мужики в чорних куртках і шапочках». Разом з тим, Зиско вважає, що «не потрібно будувати Берлінську стіну між товариствами, і «Будинок дружби» не повинен ставати яблуком розбрату». «Адже ми партнерські організації, чиї цілі повинні бути спрямовані в єдине русло, і не повинні розділятися територіальними претензіями. Потрібно разом знайти консенсус», - вважає вона.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus