УКРАЇНА

16:50

24.05

Влада

Депутати Одеської міськради готові за 15 хвилин зібрати викуп за «Фаїну». Але не будуть

0

Депутат Одеської міськради Олексій Косьмін заявив, що депутати міськради готові за 15 хвилин зібрати викуп за українське судно «Фаїна». Про це він сказав в ефірі телепередачі «Лінія Фронту» на телеканалі «АТВ».

«Знаєте, на сесії Одеської міськради, в її перерві, дві фракції за 15 хвилин зберуть суму викупу з своїх кишенькових грошей», - сказав він в ході обговорення проблеми звільнення українських моряків.

У свою чергу, голова комісії з транспорту, дорожнього господарства, зв’язку і морегосподарського комплексу Одеської міськради депутат Костянтин Шпильовий (фракція «Наша Одеса») повідомив, що готовий зайнятися організацією порятунку українських моряків.

«Але я, на жаль, і на щастя, буду не перший. Вже люди збираються. Але координатор всього цього повинен бути, зрозумійте. Це ж вам не місцевий рівень - не рівень міської ради», - відзначив Шпильовий.

На думку учасників телепрограми, проблема повинна вирішуватися на державному рівні.

Крім того, народний депутат від БЮТ Юрій Крук в ефірі відзначив, що ситуація з «Фаїною» є «трагедією для нашої держави». «Ми говоримо про фінансову сторону, але сьогодні ми так і не знаємо, хто саме веде переговори про порятунок моряків», - підкреслив парламентарій. «Ми всі чудово розуміємо, що на «Фаїні» - незвичайний вантаж і навколо нього, як би мовити, йдуть торги», - додав він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus