УКРАЇНА

04:23

23.05

Влада

Черновецький хоче брати гроші за консультації в управлінні земресурсів у неприймальні години

0

Київська міська державна адміністрація хоче встановити плату за надання фізичним і юридичним особам консультацій з питань земельних правовідносин керівництвом Головного управління земельних ресурсів у розмірі 0,1-5 тис. гривень за консультацію.

Про це йдеться в розробленому управлінням проекті розпорядження міськадміністрації, передають «Українські Новини».

Проект припускає розширення переліку платних послуг, що надаються управлінням, на 1 до 9.

Додатковою платною послугою пропонується зробити надання консультацій керівництвом управління у разі їх проведення в неприймальні години.

Зокрема, вартість консультацій для юросіб у начальника Головного управління пропонується встановити у розмірі 5 тис. гривень, у його перших заступників - 4 тис. гривень, у заступників - 3 тис. гривень, у начальників підрозділів управління - 1 тис. гривень.

Для фізосіб, окрім фізосіб - суб’єктів підприємницької діяльності, вартість консультацій пропонується встановити у розмірі 10% від вартості цих послуг для юросіб.

Тобто консультація для фізосіб у начальника Головного управління коштуватиме 500 гривень, у перших замів - 400 гривень, у замів - 300 гривень, у начальників підрозділів - 100 гривень.

Як повідомлялося, Київміськадміністрація хоче встановити плату за видачу Головним управлінням земресурсів дозволів при оформленні юр- і фізособами документів на відведення земучастків 1-5 тис. гривень за 1 послугу.

У грудні 2008 року Київміськадміністрація вирішила ввести з 2009 року плату за видачу Головним управлінням земресурсів дозволів при оформленні юр- і фізособами документів на відведення земучастків, визначивши перелік з 8 платних послуг.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus