УКРАЇНА

05:06

22.05

Влада

У Литвина хочуть створити ще одну комісію з продажу зброї до Грузії

0

Державне казначейство України не мало в своєму розпорядженні інформації про суму коштів, виручених за продаж зброї Грузії, заявив народний депутат України Сергій Гриневецький.

Таку заяву він зробив в ході прес-конференції в Одесі, передає ІА «Репортер».

За його словами, депутатам вдалося провести «спецоперацію» з отримання документів з Держказначейства. В результаті, за його словами, вони встановили, що Держказначейство України «не знає, скільки поступило грошей до бюджету від продажу зброї до Грузії, хоча згідно із законом всі розрахунки повинні йти через Держказначейство».

Сергій Гриневецький відзначив, що як секретар тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань постачань до Грузії української військової техніки він мав повний доступ до всіх документів, які поступали в комісію.

«Ми, члени комісії, як могли стримували Коновалюка (Валерій Коновалюк - член Партії регіонів, голова комісії) від піар-акцій, хоча це було неможливо. Особисто я зробив би абсолютно по-іншому доповідь», - підкреслив народний депутат.

Гриневецький заявив, що за фактом відсутності в Держказначействі коштів від продажу зброї до Грузії у Верховній раді необхідно буде створювати ще одну слідчу комісію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus