УКРАЇНА

03:26

22.05

Влада

Харків просить грошей на утилізацію боєприпасів. Інакше буде «Лозова-2», але посерйозніше

0

Депутати Харківської обласної ради відправили Президенту та уряду звернення про утилізацію боєприпасів, що зберігаються на території 65-го артилерійського арсеналу в Балаклії. У зверненні вони акцентують увагу на тому, що арсенали боєприпасів знаходяться біля населених пунктів і становлять небезпеку для життя місцевих жителів, повідомляє Медіа-порт.

Звернення направили у Верховну Раду України, Президенту України, Кабінету Міністрів України і Раді Національної безпеки й оборони України.

У документі відмічено, що на цьому військовому складі зберігається у два рази більше ракет і боєприпасів, ніж було на 61-му арсеналі в Лозовському районі до серпневої пожежі, при цьому більше 20% боєприпасів зберігається на відкритому повітрі. Поряд з арсеналом розташовані густонаселені села Вербівка і Яковенкове, а також залізнична станція, нафтобаза, школа і ряд підприємств.

Депутати наполягають на необхідності передбачити в державному бюджеті кошти на заходи щодо попередження вибухопожежної безпеки, а також на утилізацію боєприпасів на території області.

Нагадаємо, що приблизна сума збитку від пожежі і вибуху боєприпасів на території 61-го військового арсеналу у м. Лозова Харківської області склала майже 50 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus