УКРАЇНА

04:20

25.05

Влада

Тимошенко дасть податкові пільги заводам з «альтернативною» енергією

0

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює введення пільгового оподаткування для підприємств, що займаються розвитком альтернативних джерел енергії. Про це вона сказала на засіданні Кабінету Міністрів, передають «Українські новини».

«Я вважаю, і це є моєю пропозицією, що для підприємств, які займатимуться сьогодні розробкою проектів із альтернативними джерелами енергії, нам необхідно дати на тривалий час податкову пільгу», - сказала Тимошенко.

Прем’єр доручила Міністерству фінансів, Міністерству економіки і Державної податкової адміністрації розробити відповідний законопроект і внести його на розгляд уряду 4 лютого.

Тимошенко підкреслила, що оскільки цей вид діяльності зараз практично не розробляється, то державний бюджет не постраждає у разі введення пільгового оподаткування.

«Сьогодні в бюджеті від цього нуль доходів», - додала вона.

Прем’єр упевнена, що введення пільгового оподаткування посприяє ефективному розвитку енергозбереження.

Нагадаємо, згідно закону «Про альтернативні джерела енергії», такими джерелами є, зокрема, поновлювані джерела енергії, до яких відноситься сонячна, вітрова, геотермальна енергія, енергія хвиль і припливів, гідроенергія, енергія біомаси, газу з органічних відходів.

Раніше Кабмін дозволив надавати пільгові кредити аграріям.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus