УКРАЇНА

04:00

28.05

Влада

Тимошенко переводить батьківщину Ющенка на обігрів соломою

0

Сьогодні Кабінет Міністрів на відкритому засіданні уряду розгляне проекти використання альтернативних джерел енергії для Сумської області. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

За її словами, буде розглянуто два проекти. Перший - з організації виробництва і використання місцевих відновлюваних видів палива в Сумській області. «Це використання деревини і соломи, як альтернативного джерела енергії, зокрема для потреб Сумської області», - пояснила вона і продемонструвала журналістам, що зібралися, зразок такого палива у вигляді пресованої соломи або деревини.

Також Тимошенко підкреслила, що така продукція «може бути надзвичайно могутнім джерелом альтернативної енергії».

Другий проект передбачає реконструкцію теплових систем міста Шостка. Буде проведено перехід водо-нагріваючих і парових казанів на альтернативні види палива. Проекти представить мер міста Шостка, а також голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Лаврик. «Ці проекти будуть забезпечені ухваленням певних урядових рішень, які відкривають всі можливості для їх реалізації», - відзначила прем’єр-міністр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus